Par mani

15621918_1831410040481336_5775442732169277263_n

Mani sauc Inese, esmu 4. kursa studente RSU programmā “Uzturs”. Pirms nedaudz vairāk kā trīs gadiem es sāku studēt, lai ne tikai ēstu, bet arī zinātu, kā ēdiens ietekmē mūsu veselību, labsajūtu un ikdienu. Un jo vairāk es mācos, jo vairāk es saprotu, ka visu informāciju galvā nav iespējams paturēt, bet uzrakstītā formātā es to spēšu ne tikai paturēt, bet arī dalīties tajā ar citiem. Es rakstu šo blogu, ar prieku piedalos dažādos ar uzturu un medicīnu saistītos pasākumos, lasu lekcijas, ja mani uzaicina, sniedzu konsultācijas, studēju arī par Veselības Sporta Speciālistu, gatavoju, trenējos un uzskatu, ka veselīgs dzīvesveids ir skaists un nebūt ne garlaicīgs.

Internets ir lieliska un absurda vieta reizē. Viss atkarīgs no tā, kā mēs protam izmantot resursus. Man ir nācies pārāk bieži lasīt visādus „viena tante teica” rakstus par to, kas mums būtu jāēd, kā mums būtu jāēd un no kā ir jābēg jo tālāk, jo labāk. Bet vai šie fakti ir pamatoti? Un vai tos vajadzētu ņemt vērā?

Tā nu nolēmu, ka ir īstais laiks sākt rakstīt, pamatojoties uz zinātniskiem pētījumiem, publikācijām un objektīviem datiem. Rakstos atradīsi atsauces, kur var pārliecināties, ka fakti netiek izzīsti no īkšķa un nav tikai mans viedoklis, bet rakstiem pamatā ir zinātniski pierādīti fakti. Protams, ka visus faktus var interpretēt dažādi, tieši tapēc aicinu Tevi lasīt, domāt un nonākt pie saviem secinājumiem.

Mans mērķis ir panākt to, ka uzzini ko jaunu un ikdienā vairāk aizdomājies par dzīvesveida nozīmi vispārējas labsajūtas nodrošināšanā, veselībā un dažādu slimību profilaksē. Un veicināt diskusijas. Ja ir vēl kas, par ko man vajadzētu rakstīt un stāstīt, ja jums ir kādi jautājumi, varat droši rakstīt komentāros vai uz epastu – ineseliep@gmail.com

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s